Mikstura oczyszczająca Józefa Słoneckiego

Mikstura oczyszczająca Józefa Słoneckiego

Postprzez Dorka Pn mar 02, 2009 7:40 pm

Jestem bardzo ciekawa, czy ktoś próbował zastosować MO Słoneckiego. Bo ja z rodziną od dzisiaj rana zaczęłam pić Jego miksturkę :)
Dużo wcześniej robiłam dla męża oczyszczanie dróg oddechowych naparem ziołowym wg. jego przepisu i muszę powiedzieć, że bardzo ładnie zadziałał.
Przymierzam się do sporządzenia koktajlu z błonnikiem. Właśnie zmieliłam siemię lniane i pestki dyni. Czy to będzie smaczne, to się niebawem okaże. :?
Dorka

Re: Mikstura oczyszczająca Józefa Słoneckiego

Postprzez Dorka Cz mar 05, 2009 4:52 pm

Nikt się nie odzywa, to chyba znaczy, że nikt tego nie stosuje :cry:

Koktail błonnikowy jest bardzo smaczny, polecam. Nigdy w ciągu dnia nie spożyłabym tyle sienienia i mielonej dyni w łuskach!
Dorka

Postprzez soel Pt mar 06, 2009 9:50 am

Dorka, stosowałam miksturę Słoneckiego kilka miesięcy. Jakie efekty? dość skutecznie pozbyłam się uczucia "zapchanego nosa", teraz mogę oddychać raczej swobodnie. Innych efektów nie zauważyłam.
soel

Postprzez Dorka Pt mar 06, 2009 5:16 pm

Soel, piszesz stosowałam, to znaczy, że już przestałaś? Słonecki pisze, że widoczne efekty są po paru miesiącach lub latach. To wszystko zależy od organizmu i wychodowanych dolegliwości-chorób.
Ja chciałabym wytrwać w tym piciu co najmniej rok, a najlepiej kilka lat :shock:
Ja to ja, ale moi domownicy :( Jak na razie to im nawet smakuje i nie zauważyłam żadnych "kwaśnych" min.
Słonecki pisze, że powinniśmy się z tym "zbratać" do końca życia.
Martwią mnie te negatywne objawy działania ozdrowieńczego MO. Jest tego sporo. Moje dziecko coś narzeka, że bolą go ręce i jest jakiś taki "rozbity" Hmmmm
Pożyjemy, popijemy i zobaczymy :)
Dorka

Postprzez jaszczur-ka Pt kwi 03, 2009 9:53 am

Hej Dorka. Ja piję miksture pana Słoneckiego już 2,5 roku. W tym czasie praktycznie wyleczyłam sobie zatoki, natomiast mój mąż pozbył się bardzo uciążliwej alergii skórnej, powtarzającej sie cyklicznie raz w roku w miesiącach maj - czerwiec. To bardzo duzo. A że to "już na zawsze" , to mnie przekonuje i wcale nie martwi. Traktuję to po prostu jako staly element codziennej toalety. Chyba by mi czegoś brakowało, gdybym ją przestała pić.
jaszczur-ka

Postprzez Dorka Pt kwi 03, 2009 1:40 pm

jaszczur-ka, jestem ciekawa, czy co 3 miesiące zmieniasz rodzaj oliwy?
Ja przez przypadek po 1 miesiącu stosowania oliwy z oliwek przeszłam na oliwę z winogron i mam wrazenie, że jakoś lepiej działa i łatwiej ją się pije.
W tej chwili uzywam ciągle aloes, bo czytałam złe opinie o citrosepcie :(
A jak Ty to robisz?

A stosujesz koktaile błonnikowe?
Dorka

Postprzez jaszczur-ka So kwi 04, 2009 4:39 pm

Piłam 3 m-ce oliwę z oliwek, 3 m-ce olej kukurydziany i teraz już cały czas olej z pestek winogron - czyli jak w książce. A aloes przez pierwsze pół roku a potem co 3 m-ce zmiana, raz aloes, raz citrosept. Złe opinie o citrosepcie - temat przerobiony wielokrotnie i dogłębnie na forum Bioslone. Mimo wszystko ostatecznie przekonuje mnie rekomendacja pana Słoneckiego + fakt że codzienna dawka citroseptu w miksturze to mniej niż 1 kropla + to, że środek gojący trzeba zmieniać żeby się organizm na ten środek nie odczulił (tak samo jak zioła i inne suplementy, jeżeli ich używamy , to z przerwami).
jaszczur-ka

Postprzez jaszczur-ka So kwi 04, 2009 4:42 pm

A koktaile próbuję od niedawna i niesystematycznie. Muszę poszukać dobrych pestek, bo te, których używam to made in China , niestety. A moze ktoś zna dobre źródło do zakupu internetowego pestek (pestki dyni, siemię i słonecznik) ?
jaszczur-ka

Postprzez Agniesia 77 Cz kwi 16, 2009 6:27 pm

Ja zaczęłam stosować tą miksturę dopiero. Słyszałąm od znajomej, która ją stosowała, że działą cuda! Oczyszcza organizm z grzybów candida. Odmładza o 20 lat! Chodzi oczywiście o samopoczucie:) Znikają wszelkie choroby i dolegliwości! Jeśli stosuje się ją systematycznie, conajmniej przez rok, można dużo schudnąć ograniczajc spożycie dużej ilości tłustych potraw. Kurację tzreba co jakiś czasa powtarzać. Wprawdzie jest droga, bo kosztuje ok. 120 zł na miesiąc, ale warto inwestować w swoje zdrowie! Powinno się brać też minerały firmy Wallmark: Chrom, magnez, selen i cynk. Dlatego z minerałami wychodzi drożej...ale więcej wydajemy nieraz na leki:) JA stosuje ją z całą rodzinką. JAk będą efekty, dam Wam znać!
Agniesia 77

Postprzez bies.. Śr lip 22, 2009 8:05 pm

.........czy moze ktos podac namiary MO Sloneckiego,chetnie przeczytal bym cos wiecej na ten temat,serdecznie dziekuje ;)
bies..

Postprzez piotrkk Pt lip 24, 2009 12:29 am

tutaj bioslone.pl
piotrkk

Postprzez Pytlarek N kwi 11, 2010 10:28 am

Hej !! Mam problem !! Od 2 dni stosuje MO i pojawil sie żółty nalot na jezyku i owrzodzenie . Mam duze bolące bąble na języku , boli przy przełykaniu :/ Wiem ze to moze oznaczac oczyszczanie ogranizmu ( chociaz tak szybko po 2 dniach to podejrzane), ale nie wiem co mam z tym zrobic. Moja mama miala kiedys podobnie biorac lek Detoxinal ,ktory tez mial oczyszczac z toksyn. To wyglada strasznie i boli , pomóżcie . Nie chce przerywac kuracji
Pytlarek

Postprzez Mariusz Śr kwi 28, 2010 11:10 pm

:) Metoda ciekawa, choć wersje olejowe są stosowane od dawna w innych krajach nawet z wódką...
Sama zasada działania jest genialna, tak to oceniam. Na pewno wypada często robić rotację bo przyjmowanie cały czas tego samego pokarmu staje się dla organizmu "niezdrowe".
Jako profilaktyka to dobra metoda o czym świadczą reakcje wielu osób. Są jednak i tacy (też wielu) na których MO wcale nie działa. I co wtedy?
MO jest skierowanie do osób, które poważnych problemów ze zdrowiem nie mają. Jeśli ktoś jest bardzo chory to sam Słonecki mówi że to metoda nie dla chorego.
Mariusz

Postprzez euroscan Śr lip 18, 2012 6:57 am

- ciekawe może byc to jak te same osoby oceniają MO, DP, KB po tych 2-3 latach.
- sam stosuję te wszystkie zalecenia ale dopiero od roku czasu.
- gruntowne "sprzątanie" przychodzi średnio dopiero po 2 - 3 latach.
euroscan

Powrót do Pozostałe Systemy Oczyszczania Organizmu