opinia

Jeśli masz jakiekolwiek doświadczenia w stosowaniu systemu oczyszczania Nadieżdy Siemionowej (pozytywne lub negatywne), zapraszamy do dzielenia się nimi. Być może wiesz, gdzie zdobyć potrzebne preparaty. A może masz pomysły na środki, którymi można by było uzupełnić system. Tu śmiało możesz je zamieścić.

opinia

Postprzez sl88er N sie 05, 2012 10:45 am

ja odbieram to kasizke jako sabotaż... o ile w to że za cała mase chorób moga i odpowidaja pasozyty latwo jest uwiezyc to szkoda ze tym zepchanym na boczny tor tematem zajmuja sie ludzie jak Siemionowa... czytalem ostatno ksiazke Wrighta dlaczego kw zoladkowy jest dobry dla ciebie... ta ksiązka pelna jest odnosinikow do literatury do badan starych i tych calkiem nowych... badan do ktorych ciezko dotrzec bo i czesto publikowane w niszowych czasopismach... oczywiscie nie znaczy ze gorszych ale takich za ktorymi nie stoi przemysl farmaceutyczny... często publikacje miedzyuczelniane... tutaj nie ma nic z tych rzeczy... w zamina pierdoly typu promienniki... leczenie zapperem... i teza ze lepeij truć sie kilkanascie dni wrotyczem i innym zielskiem jak wciagnac na raz cesol... totalny sabotaż tematu... niestety to sie sprzedaje... Sieminowa jest za cienka w uszach aby odnalezc i zrozumiec odpowiedenie opracowania... nie przytacza zadnych badan na poparcie swoich tez (pomijam idiotyzmy o promiennikach i inne ) a jest ich sporo... w zamian przytacza pojedyncze emocjonalne historyjki... fatalna ksiazka nawet gorsza od idiotyzmow wypisywanych przez Clark...
sl88er

Re: opinia

Postprzez magg Wt sie 14, 2012 9:10 pm

Myślę, że jeśli naprawdę byłbyś chory to próbowałbyś wszystkiego. Naprawdę łatwo oceniać jest z boku. Od półtora roku choruje na zapalenie stawów, byłam u najlepszych specjalistów w Polsce, wszyscy mówią mi, ze za max 10 lat będę niepełnosprawna. Próbowałam wszystkie możliwe leki i nic mi nie pomaga. Po tak "pozytywnej" prognozie naprawdę jestem w stanie wykonać wszystkie te nie działające według ciebie metody leczenia. Póki co złagodziły objawy lepiej niż sterydy czy chemia któreą przyjmowałam a jak będzie trzeba to wypróbuje wszystkie możliwe sposoby bo mam dopiero 24 lata i wyrok wózka na karku a chciałabym kiedyś jeszcze jeździć na nartach czy chociaż biegać. Naprawdę łatwo jest Ci mówić. Jeśli nie odpowiadają wam metody opisane tu to po prostu nie wchodźcie na takie strony i nie komentujcie. Ja wiem, że bardzo ciężko jest nas zrozumieć nie będąc w naszej sytuacji ale naprawdę czasem jest to nasza ostatnia deska ratunku.
magg

Postprzez sl88er Cz sie 16, 2012 3:44 pm

robialas gastroskopie... ?
sl88er

Postprzez magg Pn sie 27, 2012 8:14 pm

Tak, robiłam gastroskopię. Ale ona nic mi nie wykazała i szczerze nie wiem co mogłaby? Została wykryta u mnie chlamydia pneumoniae, wydaje mi się, że to ona może byc przyczyną moich dolegliwości stawowych, leczylam się zapperem przez trzy miesiące, chodziłam raz w tygodniu, teraz jestem po trzecim miesiącu antybiotykoterapii i jak na razie nie widzę żadnych efektów, wyniki na chlamydie wręcz się pogorszyły ale jest "minimalna" poprawa ze strony stawów. Ciężko raczej bedzie mi się z tego świństwa pozbyć. Przynajmniej raz w miesiącu robię badania kontrolujące stan mojej chlamydii i stawów i póki co nic nie pomaga :(
magg

Powrót do Kuracja Nadieżdy Siemionowej – opinie, doświadczenia